НОВИНАР ЈА ОСТАВИ БЕЗ ЗБОРОВИ СРПСКАТА ПРЕМИЕРКА БРНАБИЌ: Што ќе му кажеш на Путин кога ќе се сретнете за неговиот однос кон ЛГБТ заедницата?!

Објавено на 09.01.2018 во 11:00:48 часот | Балкан

Линк до аудиото од разговорот овде.

 

 

* реклами:

 

 

Балкан

Македонија