(ВИДЕО) ЅВЕРСТВАТА НА ИЗРАЕЛ ВО ПАЛЕСТИНА СЕ ШОКАНТНИ, СВЕТОТ МОРА ДА СЕ ОБЕДИНИ ПРОТИВ ОВОЈ НОВ ХОЛОКАУСТ КОЈ ТРАЕ СО ДЕЦЕНИИ!!!

Објавено на 09.01.2018 во 18:38:08 часот | Свет

Линк до видеото овде.

 

 

* реклами:

 

 

Свет

Македонија