НОВ СКАНДАЛ НА ТРАМП: Ја изневерил Меланија со порно ѕвезда пред 10 години, потоа и платил на актерката 130 000 долари во 2016-та за да молчи за време на кампањата!

Објавено на 12.01.2018 во 22:02:52 часот | Свет

Весникот Волт Стрит Журнал, многу ценет весник во Америка, известува дека порно актерката Стефани Клифорд, позната под порно името Бурна Даниела, добила 130 000 долари во 2016-та од Трамп за да молчи за аферата со Трамп.

Таа имала секс со Трамп во 2006-та, една година по бракот на Трамп со Меланија. Трамп и ги дал парите преку неговиот адвокат, Мајкл Коен.

 

 

* реклами:

 

 

Свет

Македонија