(ВИДЕО) СКАНДАЛ ВО ДОЈРАН: Иванов одби да се обрати пред граѓаните во Дојран, микрофонот му го даде на рускиот амбасадор?!?!

Објавено на 19.01.2018 во 19:56:37 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет