(ВИДЕО) Премиерот на Косово, Рамуш Харадинај прозборе на Српски, само Али Ахмети уште глуми лудило!

Објавено на 27.01.2018 во 23:26:59 часот | Балкан

 

 

* реклами:

 

 

Балкан

Македонија