БЕЈЛИ Е МЕГА ЦАР: Вработените во Американска амбасада викендов ги хранеа бездомниците во Скопје!

Објавено на 29.01.2018 во 11:13:43 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет