(ВИДЕО) СТЕВЧО МУЊА Е СВЕТСКИ СТРАТЕГ: Зошто да влегуваме во ЕУ и НАТО кога они утре ќе се распаднат, братот Путин ќе им ја расплака мајката?!?!

Објавено на 30.01.2018 во 20:16:09 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет