МИНИСТЕРОТ РОБЕРТ ПОПОВСКИ СО РЕАКЦИЈА ПО ЗАКАНАТА ВРЗ НАСЕР СЕЛМАНИ: Институциите да истражат, владата остро осудува секој напад врз медиските слободи!

Објавено на 08.03.2018 во 17:43:03 часот | Македонија

 

 

* реклами

 

 

Македонија

Свет