(ВИДЕО) КУПЕТЕ СИ СТАН ИЛИ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО НАЈЕЛИТНАТА ЗГРАДА ВО СКОПЈЕ!

Објавено на 15.03.2018 во 20:19:01 часот | Бизнис

СРЕЌАТА е најголема кога се споделува, а ДОМОТ е најтопол кога е полн!

Направете храбар чекор кон среќна иднина, за Вас и Вашето семејство!
Flatiron by Адора, новиот урбан симбол на Скопје! www.adoraflatiron.mk 02 5 215 215 

Уникатен станбено-деловен објект со префинет стил, 5 минути пеш од Плоштад Македонија. Органска фасада што дише, енергетска ефикасност А-класа, звучна изолација 80 % над македонските стандарди. А-класа деловен центар. 

📧 prodazba@adora.com.mk 🏃‍♀️🏃‍♂️ Побрзајте, исполнете си ја желбата за посакуваниот нов дом и екстра деловен простор🔱 📲 072 204 024 I 075 240 200 I 078 240 354 I 078 240 467 📲

 

 

* реклами

 

 

Бизнис

Македонија