ХАОСОТ ВО БЕЛАТА КУЌА СТАНУВА КОМИЧЕН: Трамп јавно во препирка со својата амбасадорка во ООН по однос на санкциите кон Русија!

Објавено на 19.04.2018 во 19:01:42 часот | Свет

Трамп се предомисли преку ноќ за санкциите кон Русија, па прво и даде наредба на амбасадорката во ООН да најави санкции па после рекоа дека жената се збунила, на што таа навредено врати со изјава НЕ СУМ СЕ ЗБУНИЛА!!!

 

 

* реклами

 

 

Свет

Македонија