12 работи кои не сте ги знаеле за Џорџ Сорос: Вистинското име му е Георги Шварц, го поседува Манчестер Јунајтед, тој е виновен што Марихуаната е легализирана во пола Америка...

Објавено на 20.04.2018 во 13:16:12 часот | Свет

 

 

* реклами

 

 

Свет

Македонија