БОМБА ВО АНГЛИЈА: По 22 години во Арсенал, менаџерот Арсен Венгер си оди на крајот на сезоната

Објавено на 20.04.2018 во 13:48:58 часот | Спорт

Човекот остаре во Арсенал, еве фотки од различните години:

 

 

* реклами

 

 

Спорт

Македонија