СВЕТОТ МОЖЕ ПОЛЕСНО ДА ДИШЕ, ГОЛЕМ УСПЕХ НА ТРАМП: ПО НЕКОЛКУ ТЕНЗИЧНИ МЕСЕЦИ КОГА БЕА НА РАБОТ НА ТОТАЛНА ВОЈНА, СЕВЕРНА И ЈУЖНА КОРЕЈА СИ ПОДАДОА РАКА И ПОТПИШАА ПРИМИРЈЕ НА ВОЈНАТА КОЈА ЗАВРШИ ПРЕД 65 ГОДИНИ!!!

Објавено на 27.04.2018 во 12:12:23 часот | Свет

Сето ова го договори пред неколку дена шефот на ЦИА, Мајк Помпео кој имаше средба со лидерот на Северна Кореја, Ким:

 

 

* реклами

 

 

Свет

Македонија