(ВИДЕО) ИНТЕРВЈУ СО ШЕКИЛ ОНИЛ: Донирам милиони со години но за тоа никој не знае, имам докторска титула по бизнис, не се мразиме со Коби Брајант

Објавено на 28.04.2018 во 19:03:24 часот | Спорт

 

 

* реклами

 

 

Спорт

Македонија