(ВИДЕО) ГАТУЗО: Никогаш не можев да спијам пред големо дерби, еднаш му забив виљушка у нога на еден соиграч кој ми идеше на нерви...

Објавено на 29.04.2018 во 01:49:18 часот | Спорт

 

 

* реклами

 

 

Спорт

Македонија