(ВИДЕО) ГВАРДИОЛА: Ливерпул игра најатрактивен фудбал во светот, Јирген Клоп е најдобар тренер за публика во светот

Објавено на 29.04.2018 во 02:00:16 часот | Спорт

 

 

* реклами

 

 

Спорт

Македонија