(ВИДЕО) ТРАМП Е ЕДИНСТВЕНА П..КА ВО АМЕРИКА КОЈА НЕ СМЕЕ ДА СЕ ЗГРАБИ: НАЈБРУТАЛЕН НАСТАП ДОСЕГА НА ВЕЧЕРАТА ЗА РЕПОРТЕРИ ОД БЕЛАТА КУЌА, СИТЕ БЕА ВО ШОК НА БРУТАЛНИТЕ ШЕГИ НА КОМИЧАРКАТА МИШЕЛ ВОЛФ!

Објавено на 29.04.2018 во 22:38:28 часот | Свет

Овој настап отвори жестока дебата во САД за тоа дали Мишел претера:

 

 

* реклами

 

 

Свет

Македонија