(ВИДЕО) Премиерот на Израел, Нетанјаху го шокираше светот со прес конференција на која откри дека израелски специјалци во тајна Џемс Бонд акција ја украле тајната архива на Иран за нуклеарната воена програма

Објавено на 30.04.2018 во 22:53:34 часот | Свет

 

 

* реклами

 

 

Свет

Македонија