(ВИДЕО) УЕФА САКАШЕ ПО СЕКОЈА ЦЕНА РЕАЛ МАДРИД ДА ИГРА ВО ФИНАЛЕ: Шест чисти пенали кои не беа досудени против Реал во фазите до финале!

Објавено на 02.05.2018 во 12:56:18 часот | Спорт

 

 

* реклами

 

 

Спорт

Македонија