(ВИДЕО) ДА СЕ НАЕЖИШ: Потсетување на последниот натпревар на сер Алекс Фергусон на кормилото на Манчестер Јунајтед во 2013-та

Објавено на 12.05.2018 во 14:32:12 часот | Спорт

Линк до видеото од кое ќе се наежите, овде.

 

 

* реклами

 

 

Спорт

Македонија