(ВИДЕО) Нашиот Енис Барди и даде два еврогола на Барселона во натпревар кој изобилува со погодоци и двете беа ремек дела на македонскиот фудбалер

Објавено на 14.05.2018 во 21:46:28 часот | Спорт

 

 

 

* реклами

 

 

Спорт

Македонија