БРИТАНСКА АМБАСАДА ВО СКОПЈЕ: Посетата на Тереза Меј на Македонија е прва посета на британски премиер на западен балкан по 20 години!

Објавено на 17.05.2018 во 02:27:55 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет