БАЛАШЕВИЌ ПРИСТИГНА ДЕНЕСКА ВО СКОПЈЕ, УТРЕ ВО БОРИС ТРАЈКОВСКИ ЌЕ СЕ ПРОДАВААТ И НЕГОВИ КНИГИ И МАИЦИ

Објавено на 18.05.2018 во 21:57:16 часот | Забава

Djole pristigna vo Skopje , se gledame utre !

Avalon produkcija obezbedi i prodazba na knigi , maici i drug merchhandise na Balasevic vo Vip Arena !

 

 

* реклами:

 

 

Забава

Македонија