(ВИДЕО) Серхио Рамос ги разгневи фудбалските фанови во цел свет поради овој потег во финалето во кое победи Реал Мадрид

Објавено на 27.05.2018 во 20:22:39 часот | Спорт

 

 

* реклами:

 

 

Спорт

Македонија