ТРАМП ПО СТАПКИТЕ НА ХОРХЕ: Планира да аболицира познати криминалци кои се веќе во затвор, свои сопартијци!

Објавено на 31.05.2018 во 19:38:48 часот | Свет

Род Благојевиќ беше гувернер на Илиониос и беше обвинет за корупција и осуден на 40 години затвор и сега Трамп има намера да го аболицира и него и уште неколку јавни личности, сите републиканци?!?!

Тој прави се против што Бејли жестоко се бори во Македонија...

 

 

* реклами:

 

 

Свет

Македонија