(ВИДЕО) Комична непромислена грешка на колега на Леброн Џејмс кој го заборави резултатот во последната секунда го чинеше пораз Кливленд во првата рунда од финалето на НБА

Објавено на 01.06.2018 во 11:24:17 часот | Спорт

 

 

* реклами:

 

 

Спорт

Македонија