(ВИДЕО) ЕВЕ ЗОШТО ЈА НАПИШАВ КОЛУМНАТА ДЕКА НАСКОРО ВО ЗЕМЈАВА ЌЕ ТЕЧЕ МЕД И МЛЕКО ЗА СИТЕ!!!

Објавено на 06.06.2018 во 01:12:33 часот | Колумни

Саше Ивановски

Новинар, основач и сопственик на Мактел.мк


 

 

* реклами:

 

 

Колумни

Македонија