ВЛАДИЦИ ОД МПЦ, ВИЦЕ ПРЕМИЕРОТ, АМДИ БАЈРАМ, РЕМЕНСКИ: СПИКЕРОТ ТАЛАТ ЏАФЕРИ ПРИРЕДИ ИФТАРСКА ВЕЧЕРА ПО ПОВОД РАМАЗАН

Објавено на 12.06.2018 во 01:00:12 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет