(ВИДЕО) ПЕТАР АРСОВСКИ: Како мисли Заев да обезбеди цензус на референдумот од 900 000 гласови, ќе треба сите партии да ги изнесат своите гласачи на избори, тоа ќе биде ѓаволски тешко?!

Објавено на 12.06.2018 во 01:37:16 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет