ВО ЖИВО: ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА НА ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, ХРИСТИЈАН МИЦКОВСКИ

Објавено на 12.06.2018 во 20:04:54 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет