(ВИДЕО) ДОГОВОРОТ СО ГРЦИЈА ДОЧЕКАН СО АПЛАУЗ ВО БРИСЕЛ, МОГЕРИНИ РЕЧЕ ДЕКА ЌЕ ПРИСУСТВУВА НА ПОТПИШУВАЊЕТО ВО ПРЕСПА

Објавено на 12.06.2018 во 20:29:13 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет