(ВИДЕО) РАДМИЛА ШЕЌЕРИНСКА: Иванов 9 години беше слеп за режимското дивеење па дури проба и да ги амнестира и криминалците, сега се труди да уништи договор со кој затвораме најголем проблем на нацијата кој тлее 30 години!

Објавено на 13.06.2018 во 21:02:51 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет