(ВИДЕО) СДСМ УШТЕ СЕГА ПОЧНА ДА АГИТИРА ЗА РЕФЕРЕНДУМОТ: ДА за македонската иднина, ДА за референдум, ДА за членство во ЕУ и НАТО!

Објавено на 14.06.2018 во 19:13:23 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет