ИЗНЕРВИРАН ОД СОЛЗАВЕЦОТ КОЈ ГО ИЗЕЛ, МИЛЕНКО ОБЈАВИ СТРАШЕН ПЛАН: УТРЕ ПАК ЌЕ ЈА НАПАДНЕЛЕ ПОЛИЦИЈАТА СО ЦЕЛ ХОРХЕ ДА ОБЈАВИ ВОЕНА СОСТОЈБА ЗА ВМРО ДА СЕ ВРАТИ НА ВЛАСТ!

Објавено на 18.06.2018 во 01:27:10 часот | Македонија

Многу бесен план објави Миленко на Дудинка, утре имале намера уште во поголем број да се судрат со полицијата со цел Иванов да мора да прогласи воена состојба и ВМРО да се врати на власт!

ОВие ВМРО-вците политиката ја сфаќаат ептен бејзик левел, нема кај нив многу вртење како облак около Крагуевац...

Нема кај нив демократија и слични заебанции, Хорхе прецедникот воена дангере и ај чао, после што ќе прајме не е битно...

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет