Премиерот Заев во 1 ТВ – За историскиот договор, предизвиците и препреките на домашен и надворешен план

Објавено на 18.06.2018 во 21:14:35 часот | Македонија

Премиерот Заев во 1Тв – За историскиот договор, предизвиците и препреките на домашен и надворешен план

Државата пред нов предизвик, Договорот за името врата кон иднината или скок во место?

Гледајте го специјално издание на „Уреднички брифинг“ и Студио 1 – понеделник 25 јуни во 20 часот. Гостин во 1Тв е премиерот Зоран Заев.

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет