ЛЕЛЕ ЛЕЛЕ, ПАЛЧО ПОВИКА ДА БИЛ ИЗБРКАН БЕЈЛИ НА КЛОЦИ ОД МАКЕДОНИЈА, МУ ПОРАЧА ДЕКА ЌЕ ГО ПУ..Л!

Објавено на 18.06.2018 во 21:30:52 часот | Македонија

- Бејли ќе го пушиш по македонски! Ќе те избркаме на клоци од Македонија! Македонија не сака во НАТО, тоа е злосторничка организација!

Ова на протестот го кажа Љупчо Палевски - Палчо, познат мешетар и пропаднат бизнисмен кој сега заговара блискост со Русија.

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет