ПРОТЕСТОТ НАМЕСТО ЗА ИМЕТО СТАНА АНТИ НАТО ПРОТЕСТ, БАЧЕВ: МАКЕДОНИЈА НИКОГАШ НЕМА ДА СТАНЕ ДЕЛ ОД НАТО!

Објавено на 18.06.2018 во 21:34:27 часот | Македонија

- Никогаш нема да станеме дел од НАТО, Заев нема право да преговара, само Иванов, договорот е неважечки, идна влада сето тоа ќе го поправи како што си беше!

Јанко Бачев, пријателчето на Путин вечерва на протестот кој наместо за името се претвори во анти НАТО протест!

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет