(ВИДЕО) НЕВЕРОЈАТНО КАКО ФИЛМ СО ЏЕМС БОНД: Специјалци нуркачи на грчката и македонската полиција гњуреа под вода додека патуваа Ципрас и Заев со чамци на преспанско езеро

Објавено на 19.06.2018 во 10:18:11 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет