(ВИДЕО) ПРОТЕСТАНТИТЕ ЗА ИМЕТО ОТИДОА ПРЕД СЕДИШТЕТО НА ВМРО ДПМНЕ?!?!

Објавено на 19.06.2018 во 12:12:39 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет