(ВИДЕО) АНДОВ РАСКАЖА МОМЕНТИ ОД ПРЕГОВОРИТЕ ОД 90-ТА ПА ДО ДЕНЕСКА: Таткото на сегашниот лидер на опозицијата Мицотакис беше наш најголем пријател, најтврди и најжестоки беа Андонис Самарас и Андреас Папандреу кои не сакаа да чујат во името ние да го имаме зборот Македонија!

Објавено на 20.06.2018 во 12:48:31 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет