СО ЧЕТВРТИОТ ГОЛ НА ОВА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО ВО РУСИЈА, РОНАЛДО ВЛЕЗЕ ВО ИСТОРИЈАТА КАКО ФУДБАЛЕР СО НАЈГОЛЕМ БРОЈ ГОЛОВИ ДАДЕНИ НА ИНТЕРНАЦИОНАЛНИ НАТРЕВАРИ, ВКУПНО 85!

Објавено на 20.06.2018 во 14:15:16 часот | Спорт

 

 

* реклами:

 

 

Спорт

Македонија