ОТКАКО ВМРОВЦИТЕ СЕ НАПУНИЈА МИЛИОНИ И ЈА ОПЉАЧКАА ДРЖАВАТА СЕГА СТАНАА НОТАРИ АДВОКАТИ И КАФАНЏИИ!!!

Објавено на 21.06.2018 во 11:43:42 часот | Македонија

Екс министерот за образование и за здравство, Никола Тодоров заедно со брат му отворија кафуле во трговскиот центар Капитол Мол во населбата Аеродром, објави порталот Фактор.

ФОТО: Фејсбук профил на Никола Тодоров

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет