СЕКРЕТАРОТ НА ГДУ: Градоначалниче Шилегов, состојбата во градот е неподнослива!

Објавено на 21.06.2018 во 16:38:56 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет