(ВИДЕО) ДИМИТРОВ НА ТЕЛМА: Веднаш по гласањето во парламент му пратив смс порака на Коѕијас а потоа и по официјални канали го известив за ратификацијата

Објавено на 21.06.2018 во 22:22:02 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет