(ВИДЕО) ШОК ЗА ЦЕЛА ЈАВНОСТ: Грујо и Мијалков почнале да прислушкуваат веднаш штом дошле на власт, направиле партиски упад во ДБК, партиски војници секој ден слушале и носеле рапорти во кабинетот на Груевски!!!

Објавено на 22.06.2018 во 19:55:46 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет