(ВИДЕО) Актерката Хедер Локлир проба да се убие, примена е во психијатриска клиника, еве зошто

Објавено на 23.06.2018 во 14:03:01 часот | Црна Хроника

Актерката Хедер Локлир пред еден месец беше уапсен поради семејно насилство кон својот дечко, и потоа напад врз полицајците кои дојдоа по пријава од соседите.

Вчера таа проба да се убие, но нејзин роднина ја спречи и ја пријави во болница, каде ќе се лечи од алкохолизам.

 

 

* реклами:

 

 

Црна Хроника

Македонија