ТОА Е АМЕРИКА, НЕМА ЛАБАВО: Газда на кафана ја избркал од својот локал портпаролката на Доналд Трамп

Објавено на 23.06.2018 во 18:55:40 часот | Свет

 

 

* реклами:

 

 

Свет

Македонија