(ВИДЕО) ОВА ВИДЕО Е ХИТ НА ИНТЕРНЕТ: Пол Макартни од Битлси пее во кола низ Ливерпул, објасни дека песната Летид Би ја напишал откако ја сонувал мајка си, ја покажа семејната куќа каде во дневната и тоалетот ги створиле сите хитови на Битлси

Објавено на 24.06.2018 во 12:58:14 часот | Забава

 

 

* реклами:

 

 

Забава

Македонија