(ФОТО) Се ожени пејачот Џастин Бибер, стана зет на славната актерска фамилија Болдвин

Објавено на 10.07.2018 во 01:15:14 часот | Забава

21 годишната актерка и моделка Хајли Болдвин е избраничката на мега популарниот пејач Џастин Бибер.

Тој објави на инстаграм дека се верени и дека очекуваат бебе. Инаку, Хајли е ќерка на еден од браќата Болдвин, Стивен Болдвин.

 

 

* реклами:

 

 

Забава

Македонија