(ВИДЕО) Еве кој со кого се дружи на самитот на НАТО: Макрон со Трудо, Трамп со Ердоган

Објавено на 11.07.2018 во 14:10:53 часот | Свет

 

 

* реклами:

 

 

Свет

Македонија